ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Bologna Süreci Değerlendirme Toplantıları Devam Ediyor

Üniversitemiz Bologna Çekirdek Kurulu tarafından 08 Temmuz 2013 tarihinde Ankara’da Türk Ulusal Ajansı’nda gerçekleştirilen...Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Üniversitemiz  Bologna Çekirdek Kurulu tarafından 08 Temmuz 2013 tarihinde Ankara’da Türk Ulusal Ajansı’nda gerçekleştirilen AKTS ve Diploma Eki Etiketi Başvurularını Değerlendirme Toplantısı’nın ardından AKTS Bilgi Paketi ve Ders Kataloğu çalışmalarında süreci değerlendirmek üzere düzenlenen toplantı, 16 Temmuz 2013 tarihinde Eğitim Fakültesi’nde Bologna Birim Genel Sorumluları, Bologna Sorumluları ve Eğitim Öğretimden Sorumlu Dekan ve Müdür Yardımcılarının katılımıyla geniş kapsamlı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.
 
Değerlendirme toplantısında bilgi paketi ve ders kataloğundaki genel hatalar ve Ulusal Bologna Uzmanlarının başvuru üzerine sundukları değerlendirmeler üzerinde durularak Eylül ayında gerçekleştirilecek olan nihai başvuru için gerekli hazırlıklara dair yol haritası ve iş takvimi paylaşılmıştır. 16 Ağustos 2013’e kadar tamamlanması gereken eksikliklerin ardından İngilizce verilerin kontrolü yapılarak Eylül ayında başvurunun tamamlanması planlanmaktadır.
Bologna Çekirdek Kurulu Üyeleri Rektör Yardımcımız Prof. Dr. A. Seda Saracaloğlu’nun başkanlığında 17 Temmuz – 26 Temmuz tarihleri arasında yerinde değerlendirme toplantıları gerçekleştirecektir.


18.7.2013