ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda Mezuniyet Sevinci Yaşandı

Üniversitemiz Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2012-2013 Yılı Mezuniyet Töreni, 22 Mayıs 2013 tarihinde Sümer Kampüsü’nde gerçekleştirildi.Devamı İçin Tıklayınız
Üniversitemiz Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2012-2013 Yılı Mezuniyet Töreni, 22 Mayıs 2013 tarihinde Sümer Kampüsü’nde gerçekleştirildi.Mezuniyet törenine; Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa BİRİNCİOĞLU, Sümer Kampüsü Koordinatörü ve Nazilli İ.İ.B.F Dekanı Prof. Dr. Ertuğrul ACARTÜRK, Devlet Konservatuarı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Özgür ELGÜN, Sümer Kampüsü’ndeki Meslek Yüksekokullarının öğretim elemanları ve mezunların aileleri katıldı.

Yaşlı Bakım Programı’nda dereceye giren öğrencilere belgeleri ve hediyeleri takdim edildi. Törende Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hulki BAŞALOĞLU bir konuşma yaptı. Konuşmasını ATATÜRK’ün “Bir milletin yaşlı vatandaşlarına ve emeklilerine karşı tutumu; o milletin yaşama kudretinin en önemli kıstasıdır. Geçmişte çok güçlüyken, tüm gücüyle çalışmış olanlara karşı minnet hissi duymayan bir milletin geleceğe güvenle bakmaya hakkı yoktur.” sözleri ile tamamlayarak, mezunlara başarılar diledi.

Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mehtap KIZILKAYA’ nın mezunlara meslek andını okutması ve büyük bir coşkuyla kep atılmasıyla tören devam etti.

Nazilli Kız Meslek Lisesi Halk Oyunları Ekibi ve Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO 1. Sınıf öğrencilerinin Komedi Dans Üçlüsü gösterileri eğlenceli şekilde izlendi. Konuklara ve mezunlara yapılan ikram sonrası tören sona erdi.


31.5.2013