ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Atça MYO’nun Gurur Gecesi

Üniversitemiz Atça Meslek Yüksekokulu’nun 2012-2013 Eğitim Yılı Mezuniyet Töreni İsabeyli Keyfi Bahçe’de gerçekleştirildi. Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Atça Meslek Yüksekokulu’nun 2012-2013 Eğitim Yılı Mezuniyet Töreni İsabeyli Keyfi Bahçe’de gerçekleştirildi.

Geceye, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mustafa BİRİNCİOĞLU, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali BELGE, Atça Belediye Başkanı Mustafa ÇINAR, Sultanhisar Belediye Başkanı Ertekin ÜNAL, İsabeyli Belediye Başkanı Kuvvet ERİM ve Yüksekokul müdürleri katıldı.

311 öğrencinin yeni yaşamlarına uğurlandığı gecede okulu ve bölümlerini ilk üç dereceyle bitiren öğrencilere teşekkür belgeleri ve hediyeleri verildi. Okul birincisi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümü öğrencisi Ceren ZEHİR ödülünü Rektör Prof. Dr. Mustafa BİRİNCİOĞLU’ndan alırken, okul ikincisi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencisi Leyla Elvan SAVAŞ’a Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali BELGE tarafından teşekkür belgesi ve hediyeleri takdim edildi. Okul üçüncüsü Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümü öğrencisi Seda SAPILIŞ ise ödülünü Okul Müdürü Prof. Dr. İbrahim GENÇSOYLU’dan aldı.

Gece, öğrencilerin keplerini havai fişek gösterisiyle havaya fırlatmalarının ardından müzik eşliğinde geç saatlere kadar devam etti.


23.5.2013