ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Karacasu MYO’da Mezuniyet Sevinci Yaşandı

Üniversitemiz Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu 17 Mayıs 2013 tarihinde Mezuniyet Töreni gerçekleştirdi. Yüksekokul bahçesinde düzenlenen törene Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu 17 Mayıs 2013 tarihinde Mezuniyet Töreni gerçekleştirdi. Yüksekokul bahçesinde düzenlenen törene ilçe protokolünden Kaymakam Ahmet GENCER, Belediye Başkanı Mustafa BÜYÜKYAPICI, İlçe Jandarma Komutanı Özgür ÖNCÜ, İlçe Emniyet Amiri Özgür SELÇUK, banka ve resmi kurum müdürleri katıldı. Üniversitemiz Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ertuğrul ACARTÜRK ve Yenipazar MYO Müdürü Doç Dr. Recep TEKELİ'nin de katıldığı törenin açılış konuşmasını yapan Karacasu Memnune İnci MYO Müdürü Doç Dr. Ramazan KILIÇ öğrencilere sebatkar ve kanaatkar olmalarını ve üzerlerine aldıkları her bir işi hakkıyla yapmalarını tavsiye etti.  

Dereceye giren öğrencilere ödül ve plaketleri takdim edilirken tüm mezun öğrenciler tek tek sahneye çağrıldı. Öğrenciler sembolik diplomalarını protokol üyeleri ve Yüksekokul öğretim görevlilerinin elinden aldı.

Öğrenciler adına konuşmayı teknik programlarda Yüksekokul birincisi olan Pınar KUZU yaparken 2013 mezunlarından 2 öğrenci okudukları şiirle törene renk kattı. Sosyal programlarda ise Yüksekokul birincisi ise Emine Yorulmaz oldu.

Duygusal ve coşkulu anlara sahne olan mezuniyet töreni, 2013 mezunlarının keplerini havaya fırlatmalarının ardından, Yüksekokul öğrencileri tarafından verilen konserle son buldu.


22.5.2013