ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Yenipazar MYO’da Öğrecilere Yönelik Konferanslar Devam Ediyor

Yenipazar Meslek Yüksekokulu’nda öğrencilere yönelik düzenlenen konferanslarla öğrenciler bilinçli bir şekilde sosyal yaşama hazırlanıyor.Devamı İçin Tıklayınız
Yenipazar Meslek Yüksekokulu’nda 20 Mayıs 2013 tarihinde “19 Mayıs Ruhu ve Atatürk Gençliği” konulu konferans düzenlendi. Kalabalık bir dinleyici kitlesine konuşan Öğr.Gör. Kamil Parın,  konferansta yaptığı sunumda gençliğin 19 Mayıs ruhunun ne anlama geldiğini, neden önemli olduğunu, 19 Mayıs’la bir ulusun yazgısının nasıl değiştiğini anlaması ve anlatması gerektiğine dikkat çekti.

Yenipazar Meslek Yüksekokulu’nda Sigortacılık Bölümü öğrencilerine yönelik, “Sigortacılıkta Hasar ve Sigorta Eksperliği” konulu konferans 21 Mayıs 2013 tarihinde düzenlendi. Aydın’da yerleşik Strateji Eksperlik Şirketi’nden Sedat Özel’in konuşmacı olarak katıldığı konferans Yenipazar MYO Konferans Salonu’nda yapıldı ve yaklaşık bir saat sürdü. Sedat Özel sunumuna, “ Eksper Kimdir? ” sorusuyla başlayıp, sigorta eksperinin ne iş yaptığını ve kimlerin eksper olabileceğini anlattı. Sunumun soru-cevap bölümünde öğrencilerden gelen soruları yanıtlayan Özel, ilginç kaza ve hileli hasarlara ilişkin örneklerle sunumunu tamamladı.


22.5.2013