ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Karacasu Memnune İnci MYO Öğrencilerimiz Gururlandırdı

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin düzenlediği Sinan Paşa MYO Öğrenci Kongresi, 17-18 Mayıs 2013 tarihinde Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.Devamı İçin Tıklayınız
Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin düzenlediği Sinan Paşa MYO Öğrenci Kongresi, 17-18 Mayıs 2013 tarihinde Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. "Öğrenci Gözüyle Meslek Yüksekokulları" adlı kongreye Üniversitemiz meslek yüksekokullarından Karacasu Meslek Yüksekokulu katılımcı olarak katıldı. Onursal başkan olarak Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak´ın katıldığı kongrede; meslek yüksekokullarının sorunları ve beklentilerine dair çözüm önerileri sunuldu. Sözlü sunum ve poster alanında katıldığımız kongreye; Öğr.Gör.Dr. Serap Ürüt Kelleci, Esma Altın, Pınar Kuzu, “Kuyumculuk Sektörünün Önemi ve Türkiye Ekonomisindeki Yeri” (Sözlü), Öğr. Gör. Mehmet Taşdelen, Öğr.Gör.Dr. Serap Ürüt Kelleci, Hazal Güler, Esma Altın, “Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Programı Öğrencilerinin Motivasyonu ve Beklentileri Üzerine Bir Araştırma” (Poster), Öğr. Gör. Mehmet Taşdelen, Hüseyin Baycanlar, Aynur Özkan, Esra Demiral, “Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinin Okuldan Beklentileri ve Mesleki Eğitimlerinin Değerlendirilmesi Üzerine Bir Araştırma” (Sözlü), Öğr. Gör. Erkan Dendeş, Keziban Özer, Fidan Aydemir, “Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Öğrencilerinin Muhasebe Mesleğine Bakış Açıları ve Alınan Eğitimden Beklentilerinin Araştırılması” (Sözlü), Öğr. Gör. Aylin Dilek, Çiğdem Erdoğan, Kübra Ayça, Meryem Özcan, “Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Programı Öğrencilerinin Meslek Eğitimleri ve İş Olanakları” (Sözlü) konularında katıldı.
Öğrencilerimiz gerçekleştirdikleri sunum ile Üniversitemizi ve Yüksekokulumuzu en iyi şekilde temsil etmenin sevincini yaşadılar.

Ayrıca, Poster alanında yapılan yarışmada birinciliğe layık görülen 3 posterden birisi olan Motivasyonu ve Beklentileri Üzerine Bir Araştırma” adlı poster, Öğr.Gör. Mehmet Taşdelen ve Öğr.Gör.Dr. Serap Ürüt Kelleci danışmanlığında; Hazal Güler, Esma Altın, “Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Programı Öğrencileri tarafından hazırlandı. Posterin hazırlanmasında büyük bir titizlik ve özveri gösteren üniversitemiz öğrencileri 1. olmanın haklı gururunu yaşadı.


21.5.2013