ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

ADܒde Müzik Şöleni Yaşandı

Üniversitemiz 18.Kültür-Sanat Şenlikleri kapsamında gerçekleştirilen konserler dizisi,10 Mayıs’ta Mehmet ERDEM, 11 Mayıs’ta Ogün SANLISOY ile devam etti.Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz 18.Kültür-Sanat Şenlikleri kapsamında gerçekleştirilen konserler dizisi,10 Mayıs’ta Mehmet ERDEM, 11 Mayıs’ta Ogün SANLISOY ile devam etti. Üniversitemiz Trailles Meydanı’nda gerçekleşen konserlere Üniversitemiz personeli ve öğrencilerinin yanı sıra Aydın halkı da büyük ilgi gösterdi.

2013 yılında Türkiye Müzik Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Sanatçı” ödülüne  layık görülen Mehmet ERDEM, başta “Hakim Bey” ve “Herkes Aynı Hayatta” olmak üzere birçok sevilen şarkısını seslendirdiği konserde büyük beğeni topladı.

“Adnan Menderes Üniversite’sinin bahar şenliklerinde daha nice 18. yılları kutlayalım.” şeklinde konuşan ünlü popçu, konser boyunca şarkılarını binlerce dinleyici eşliğinde seslendirdi.

Konser, Aydın İktisat Fakültesi Dekanı  Prof.Dr.Mustafa Ali SARILI’nın, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa BİRİNCİOĞLU adına ERDEM’e çiçek takdimi ile son buldu.

Büyük bir dinleyici kitlesine sahip Ogün SANLISOY da geniş repertuarı ile dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Sahne performansını görsel bir şölene dönüştüren müzisyen, sevilen şarkılarını hayranları eşliğinde seslendirirken Aydın’da ve Üniversitemizde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Dinleyicilerden tam not alan SANLISOY’a, Sağlık ve Kültür Spor Daire Başkanı Fevzi ÇAVDAR, çiçeğini takdim ederken Üniversitemiz 18. Kültür-Sanat Şenlikleri Konserlerinde büyük destekleri olan; Beytullah YÖRÜKOĞLU ve Cemal AKKUŞ’a da çiçek ve hediyelerini sundu.

Beytullah YÖRÜKOĞLU, “Bu şenliğin asıl mimarı sizlersiniz!” cümlesiyle dinleyicilere seslenerek, 18. Kültür-Sanat Şenliği’nde emeği geçen başta Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa BİRİNCİOĞLU tüm sponsorlara teşekkürlerini iletti.

Büyük bir coşkuyla geçen konser, dinleyicilerin havaya dilek balonlarını uçurmalarıyla son buldu.

KONSERLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


13.5.2013