ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

ADÜ Konserlerle Doyasıya Eğleniyor

Üniversitemiz 18. Kültür ve Sanat Şenlikleri etkinlikleri kapsamında organize edilen, Efe DUMANCI Konseri 8 Mayıs, Zeynep DİZDAR Konseri 9 Mayıs tarihlerinde Üniversitemiz Trailles Meydanı’nda gerçekleşti. Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz 18. Kültür ve Sanat Şenlikleri etkinlikleri kapsamında organize edilen, Efe DUMANCI Konseri 8 Mayıs, Zeynep DİZDAR Konseri 9 Mayıs tarihlerinde Üniversitemiz Trailles Meydanı’nda gerçekleşti. 

Üniversitemiz  Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi AD 4. Sınıf Öğrencisi Efe DUMANCI’nın, 90’lı yılların unutulmaz şarkılarının yanı sıra son zamanların en sevilen şarkılarını seslendirdiği konserde dinleyiciler coşku dolu anlar yaşadı.

Dinleyicilerin şarkılara hep bir ağızdan eşlik ettiği konserde Efe DUMANCI, öğrencisi olduğu Üniversitemizde konser vermekten büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Efe DUMANCI After 90’s Party Konseri, Sağlık ve Kültür Spor Daire Başkanı Fevzi ÇAVDAR’ın, Dumancı’ya çiçek takdimi ile son buldu.

Besteci ve söz yazarı kimliği ile sevilen sanatçı Zeynep Dizdar’ın, Dj Murat UYAR eşliğindeki konserinde de dinleyiciler şarkılara eşlik ederek doyasıya eğlendiler.

Sanatçı, sevilen şarkıları seslendirdiği konserinde “Adnan Menderes Üniversitesi 18. Kültür ve Sanat Şenlikleri çok güzel geçiyor. Bu gecede hep beraber çok eğleneceğiz.” şeklinde konuştu.

Konser, Üniversitemiz Genel Sekreter V. Nazmi Zarifi GÜRKAN’ın, sanatçıya çiçek takdimi ile sona erdi.

Konserleri İzlemek İçin Tıklayınız


10.5.2013