ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

ADÜ Fettah Can Şarkıları ile Coştu

Üniversitemiz 18. Kültür ve Sanat Şenlikleri etkinlikleri kapsamında organize edilen, Fettah Can Konseri 7 Mayıs 2013 tarihinde Üniversitemiz Trailles Meydanı’nda gerçekleşti.

Devamı İçin Tıklayınız


Üniversitemiz 18. Kültür ve Sanat Şenlikleri etkinlikleri kapsamında organize edilen, Fettah Can Konseri 7 Mayıs 2013 tarihinde Üniversitemiz Trailles Meydanı’nda gerçekleşti. Dinleyicilerin şarkılara hep bir ağızdan eşlik ettiği konserde coşku dolu anlar yaşandı.

Besteci ve söz yazarı kimliği ile müzik sektörünün en çok aranan isimlerinden biri olan Fettah Can, sevilen şarkılarını seslendirdiği konserde yaklaşık 10.000 seveni ile buluştu. Üniversitemiz personeli ve öğrencilerinin yanı sıra Aydın halkının da beğenisini toplayan konserde Fettah Can Üniversitemizde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Konserde Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi AD 4. Sınıf Öğrencisi Efe Dumancı ile Fettah Can’ın “Özledim” adlı şarkıda yaptıkları düet de dinleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

Müzik sektörüne uzun yıllar unutulmayacak şarkılar kazandıran Fettah Can’ın konseri, Üniversitemiz Genel Sekreter V. Nazmi Zarifi Gürkan’ın, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu adına şarkıcıya çiçek takdimi ile son buldu.

Konseri İzlemek İçin Tıklayınız


8.5.2013