ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz PDR Topluluğu Minikleri Sevindirdi

Üniversitemiz Psikolojik Danışma ve Rehberlik Topluluğu’nun gerçekleştirdiği etkinlikler kapsamında, İzmir’in Tire ilçesinde bulunan Sarılar Köyü İlkokulu'na kitap, kıyafet ve kırtasiye malzemeleri yardımında bulunuldu.Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Psikolojik Danışma ve Rehberlik Topluluğu’nun gerçekleştirdiği etkinlikler kapsamında, İzmir’in Tire ilçesinde bulunan Sarılar Köyü İlkokulu'na kitap, kıyafet ve kırtasiye malzemeleri yardımında bulunuldu.

Topluluk Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Nermin KORUKLU’nun ve bölüm hocalarının destekleriyle gerçekleşen yardım kampanyası için,  Üniversitemiz Eğitim Fakültesi’nde 1-2 Nisan 2013 tarihinde açılan stantta kitap ve kırtasiye malzemeleri toplandı. Kampanya esnasında Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yalçın ÖZDEMİR de stantta bulundu.

Toplanan malzemeler topluluk üyelerinin ve sınıf öğretmenliği 2. sınıf öğrencilerinin bizzat destek ve katkılarıyla 23 Nisan 2013 tarihinde Sarılar Köyü İlkokulu’na ulaştırıldı.

            Ziyaret esnasında, Sarılar Köyü İlkokulu’nun düzenlemiş olduğu 23 Nisan Etkinlikleri izlendi, kırtasiye malzemeleri öğrencilere dağıtılırken kitaplar okul öğretmenlerine teslim edildi.


26.4.2013