ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

1. İlkbahar Plaj Şenliği’nde Keyifli Anlar Yaşandı

Bu yıl ilki gerçekleşen ve organizasyonunu Üniversitemiz Didim Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Baha TÜRKÖZ’ün yaptığı, “2013 İlkbahar Plaj Şenliği’’ 18 Nisan 2013 tarihinde Üniversitemiz Didim Sosyal Tesisleri Plajında gerçekleşti.Devamı İçin Tıklayınız
Bu yıl ilki gerçekleşen ve organizasyonunu Üniversitemiz Didim Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Baha TÜRKÖZ’ün yaptığı, “2013 İlkbahar Plaj Şenliği’’ 18 Nisan 2013 tarihinde Üniversitemiz Didim Sosyal Tesisleri Plajında gerçekleşti.

Renkli görüntülere sahne olan şenliğe;  Aşçılık, Turizm ve Otel İşletmeciliği ile Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programlarının öğrencileri katıldı. Halat Çekme, Yumurta Taşıma, Durdurun Dünyayı İnecek Var, Çuval Yarışı, Balon Patlatma, Yumurta Atma-Tutma, Penaltı Atışı, Kargonuz Var ve Suyunu Çıkar isimli yarışmalarla öğrenciler keyifli anlar yaşarken,  dereceye giren ekiplere ödüller dağıtıldı.

Didim Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Atila YÜKSEL başta olmak üzere, akademik ve idari personelin ilgiyle izlediği Plaj Şenliğinin her yıl yapılması planlanıyor.


19.4.2013