ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Bologna Süreci ve AKTS Kredilendirmesi Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Bologna Süreci kapsamında Üniversitemizde AKTS Bilgi Paketi ve Ders Kataloğunun hazırlanmasında ortaya çıkan sorunların tartışılarak, Bologna Süreci'nin ele alındığı “Bologna Süreci ve AKTS Kredilendirmesi”...Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Bologna Süreci kapsamında Üniversitemizde AKTS Bilgi Paketi ve Ders Kataloğunun hazırlanmasında ortaya çıkan sorunların tartışılarak, Bologna Süreci'nin ele alındığı  “Bologna Süreci ve AKTS Kredilendirmesi” hakkındaki Bilgilendirme Toplantısı, 3 Nisan 2013 Çarşamba günü saat 13:30’da Atatürk Kongre Merkezi Magnesia Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantı sayesinde birimler Bologna Süreci ve AKTS Kredilendirmesiyle ilgili sorularını, beklentilerini Türkiye Ulusal Bologna Takımından Bologna Uzmanı Prof. Dr. Süheyda Atalay'a yönelttiler.  Prof. Dr. Süheyda Atalay, Üniversitemizde ikinci kez Bologna Süreci hakkında bir bilgilendirme toplantısında yer almaktan duyduğu gururu dile getirirken, bilgilendirme toplantısı sonunda Rektör Yardımcımız Prof. Dr. A. Seda Saracaloğlu tarafından kendisine bir teşekkür belgesi takdim edildi.

 


5.4.2013