ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Öğrencileriyle Buluştu

Üniversitemiz Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nün, önde gelen yöneticilerimizi öğrencilerimizle buluşturma programı kapsamında gerçekleştirdiği etkinlikler...Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nün, önde gelen yöneticilerimizi öğrencilerimizle buluşturma programı kapsamında gerçekleştirdiği etkinlikler, 1 Nisan 2013 tarihinde Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK’ın Fakülteyi ziyareti ile devam etti. Etkinlikte, öğrencilerimizle belediyecilik deneyimlerini paylaşan ALICIK; öğrencilere yerel yönetimleri ve yerel yöneticiliği anlattı. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği programda; yeni büyükşehir kanunu, belediye mevzuatı, Nazilli’nin sorunları ve hatta gündemdeki konularla ilgili pek çok soruya yanıt veren Haluk ALICIK’ın, kendi hayatından ve yaşadıklarından örnekler vermesiyle sohbet havasında bir buluşma gerçekleşti.

Fakültenin daha önceki tarihlerde düzenlediği etkinliklerde, Aydın Valisi Kerem AL ve Nazilli Kaymakamı Mehmet OKUR da öğrencilerimizle buluşmuştu.


2.4.2013