ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Aydın İl Yenilik Platformu Proje Destekleri Tanıtım Toplantılarının Üçüncüsü Gerçekleşti

TÜBİTAK Bilimsel ve Teknoloji Ağları ve Platformları Kurma Girişimi Projeleri (İŞBAP) Destekleme Programı kapsamında desteklenen Aydın İl Yenilik Platformu, 29 Mart 2013 tarihinde...Haberin Devamı İçin Tıklayınız

TÜBİTAK Bilimsel ve Teknoloji Ağları ve Platformları Kurma Girişimi Projeleri (İŞBAP) Destekleme Programı kapsamında desteklenen Aydın İl Yenilik Platformu,  29 Mart 2013 tarihinde saat 10.00’da  Merkez Kampüs Rektörlük Binası 3. Kat Toplantı Salonu’nda “Gelişmekte Olan Sanayilerin Desteklenmesinde Kümeler ve Girişimcilik” konu başlıklı “Proje Destekleri Tanıtım Toplantıları”nın üçüncüsünü gerçekleştirdi.

Yürütme Kurulu Başkanlığının Aydın Valiliği, Eş Başkanlığı ve yürütücülüğünün Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sürdürüldüğü Platformun iş planı kapsamında gerçekleştirilmesi gereken faaliyetlerden birisi olarak düzenlenen “Proje Destekleri Tanıtım Toplantısında, Rekabet Edebilirlik Ve Yenilik Çerçeve Programı (CIP)- Girişimcilik ve Yenilik Programı (EIP)” hakkında bilgilendirme yapılırken, yaratıcı fikirlerin buluşabileceği ortam yaratıldı ve düşünce birliği sağlandı.

Proje Danışmanı Umutcan METİN’in sunum ile tanıtımını yaptığı toplantıya, Üniversitemiz öğretim üyeleri, özel sektör temsilcileri, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü temsilcisi katıldı. Toplantıda programın amaç ve hedefleri, hedef grupları, öncelikli desteklenecek proje teklifleri, destek miktarı ve kapsamı, başvuru sahiplerinin kimler olabileceği, başvuruların nasıl yapılacağı ve başvuruda kullanılacak ilgili ek dokümanlar hakkında detaylı bilgi verildi.

Ayrıntılı bilgi ya da fikir paylaşımında bulunmak için Proje Danışmanı Umutcan METİN ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim: 0553 350 86 86

e-mail: bilgi@ilyenilikplatformu.com


29.3.2013