ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz Çarşamba Etkinlikleri Devam Ediyor

Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nın çarşamba etkinlikleri çevresinde organize ettiği söyleşi, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Sedat Bozkurt ve İnternet Ekonomisi Ajansı Başkanı Ahmet Kökler’in katılımlarıyla...Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nın çarşamba etkinlikleri çevresinde organize ettiği söyleşi, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Sedat Bozkurt ve İnternet Ekonomisi Ajansı Başkanı Ahmet Kökler’in katılımlarıyla, 27 Mart 2013 tarihinde  Üniversitemiz Atatürk Kongre Merkezi Miletos Salonu’nda gerçekleşti.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Sedat Bozkurt “ Medya ve Sosyal Medya” konulu konuşmasında, haberleşmenin, ticaret ve güvenlik temel nedenleriyle ortaya çıktığını ve varlığını sürdürdüğünü belirterek, medyanın toplumu etkileyebilme ve yönlendirebilme özelliğiyle büyük bir güç konumunda olduğunu vurguladı. Bozkurt konuşmasını, günümüz insanlarının yaşamında sosyal medyanın etkileri ve kullanım alanları hakkında ayrıntılı bilgi vererek tamamladı.

 İnternet Ekonomisi Ajansı Başkanı Ahmet Kökler, “İnternet Ekonomisi E-Ticaret” konulu konuşmasında öğrencilerle bilgi, birikim, tecrübelerini paylaştı ve öğrencilerin projelerini dinleyerek fikir verdi. Kökler, öğrencilere kararlı olmaları ve kendilerini iyi tanımaları öğüdünde bulunarak konuşmasını tamamladı.

Yoğun katılımla gerçekleşen söyleşi, soru-cevap bölümünün ardından konuşmacılara çiçek takdimi ve toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.


28.3.2013