ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

TÜBİTAK Bilgilerinizi Kazanca Dönüştürüyor

“TÜBİTAK BİDEB/Girişimcilik ve Yenilikçilik Yarışması”nın son başvurusunun 12 Nisan 2013 tarihine ertelenmesinden dolayı, Aydın İl Yenilik Platformu tarafından daha önce de gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısı, 3 Nisan 2013...Haberin Devamı İçin Tıklayınız

“TÜBİTAK BİDEB/Girişimcilik ve Yenilikçilik Yarışması”nın son başvurusunun 12 Nisan 2013 tarihine ertelenmesinden dolayı, Aydın İl Yenilik Platformu tarafından daha önce de gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısı, 3 Nisan 2013 Çarşamba günü saat 11.00’de Rektörlük Binası 3.Kat Toplantı Salonu’nda yinelenecektir.

 Yarışma  “Genel Kategori” ve “Teknoloji Kategorisi” olmak üzere iki alanda gerçekleştirilecek olup başarılı olan öğrencilerin deneyim ve özgeçmiş açısından büyük başarı kazanacağı vurgulanmaktadır.

Yarışmada 1. Aşamayı geçen tüm kişi veya gruplar (lisan, önlisans, yükseklisans öğrencileri) 1.000  tutarında ödülün yanı sıra TÜBİTAK tarafında “İş Planı Hazırlama Semineri”ne katılmaya hak kazanacak olup, seminerin tüm yemek, konaklama ve ulaşım masrafları TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır.

Yarışma finali ödülleri ise, Birincilik için 10.000 TL,  İkincilik için 7.500 TL, Üçüncülük için 5.000 TL olarak belirtilmektedir.

Tüm katılımcı kişi/ gruplara başarılar dileriz.


28.3.2013