ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Atça Meslek Yüksekokulu “Yaşlıları” Unutmadı

Üniversitemiz Atça Meslek Yüksekokulu öğrencileri “Yaşlılar Haftası” kapsamında Nazilli Haluk Alıcık Huzurevi’ni ziyaret etti.Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Atça Meslek Yüksekokulu öğrencileri “Yaşlılar Haftası” kapsamında Nazilli Haluk Alıcık Huzurevi’ni ziyaret etti. Atça Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr. İbrahim GENÇSOYLU, Müdür Yardımcısı Eda ERGÜN GÜNEY, öğretim görevlileri ve öğrenicilerin katıldığı etkinlikte huzurevindeki yaşlılarla sohbet edilerek, hediyeler dağıtıldı.

            Ziyarette huzurevi sakinleri, öğrencilerin gitar ve darbuka eşliğinde gerçekleştirdiği müzik dinletisi ile eğlenceli dakikalar geçirdi. Ziyaretin sonunda Atça Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr. İbrahim GENÇSOYLU, “Yaşlı” kelimesinin büyüklerimizi üzebileceğini bu nedenle bu haftanın “Büyüklerimize Saygı Haftası” olarak anılmasının daha uygun olacağını belirtti. Bir gün herkesin bu yaşlara gelebileceğini vurgulayan Prof.Dr.Gençsoylu, her zaman büyüklerimize sevgi ve saygıyla yaklaşmamız gerektiğini ifade etti.

Etkinlik gün sonunda toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.


25.3.2013