ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

İsabeyli Yerleşkemizde Üniversitemiz ve Nazilli Belediyesi İşbirliğiyle “18 Mart Etkinlikleri” Gerçekleşti

Üniversitemiz Nazilli İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü ve Nazilli Belediyesi işbirliği ile düzenlenen etkinliklerle...Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Nazilli İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü ve Nazilli Belediyesi işbirliği ile düzenlenen etkinliklerle “18 Mart” anıldı. Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık bulundukları törende günün anlam ve önemine dair konuşmalar yaptılar. Geniş katılımla gerçekleşen törene, gazilerimiz de katılarak özel bir anlam kazandırdılar.

Etkinlikler kapsamında gerçekleşen mehter takımı gösterisini ilgiyle izleyen öğrencilerimize, Nazilli Belediyesi tarafından lokma ikramı yapılırken  Üniversitemiz öğrencilerinin Çanakkale Zaferi’ne ilişkin hazırladıkları sunumlar ve barkovizyon gösterileri gerçekleşti.

Öğrencilerimizin yoğun ilgi gösterdiği “Çanakkale Şehitlerini Anma Haftası” merasimine katkılarından dolayı Nazilli Belediyesi'ne teşekkür ediyoruz.

 

 

 


20.3.2013