ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

ADÜSEM Eğitimlerine Devam Ediyor

Üniversitemiz Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (ADÜSEM), 24. Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Aydın Vergi Dairesi Başkanlığı’nda, Kuşadası Vergi Dairesi personeline yönelik olarak...Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (ADÜSEM), 24. Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Aydın Vergi Dairesi Başkanlığı’nda, Kuşadası Vergi Dairesi personeline yönelik olarak 7 Mart 2013 tarihinde “Moral ve Motivasyon Artırıcı Kişisel Gelişim Semineri” düzenledi.

Kuşadası Vergi Dairesi Toplantı Salonu’nda 14.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşen seminere, Aydın Vergi Dairesi Müdürleri, Kuşadası Vergi Dairesi Müdürü ile Kuşadası, Söke ve Didim Vergi Dairesi personeli katıldı.  ADÜSEM’in eğitici ekibinde yer alan Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Selim Sekkin “Zaman Yönetimi”, Aydın Sağlık Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr.Filiz Adana “Etkili İletişim ve Beden Dili” konularında yaptıkları sunumlar ile katılımcıları bilgilendirirlerken, katılımcılar beklentilerinin karşılandığını ve seminerin kendileri için çok faydalı olduğunu belirttiler. Seminer sonunda eğitmenlere Aydın Vergi Dairesi Müdürleri ve Kuşadası Vergi Dairesi Müdürü tarafından çiçek ve plaketleri takdim edildi.


8.3.2013