ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Didim Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinin Sertifika Sevinci

2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı Güz Döneminde, Mutfak Operasyonları II ve Otel Uygulamaları II derslerini alan Didim Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı öğrencilerine...Haberin Devamı İçin Tıklayınız

2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı Güz Döneminde, Mutfak Operasyonları II ve Otel Uygulamaları II derslerini alan Didim Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı öğrencilerine, Caprice Thermal Palace Otel yetkilileri tarafından sertifika verildi.

Didim Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda gerçekleşen törene, Didim Meslek Yüksekokulu Öğretim Elemanları ile Caprice Thermal Palace Oteli İnsan Kaynakları Müdürü Murat Soylu, Eğitim Müdürü Serdar Yücetim,  Operasyon Müdürü Engin Demir ve Mutfak Şefi Selahattin Gül katıldılar. Törende ilk olarak Öğretim Görevlisi Osman Çulha, ardından da Otel yetkilileri öğrencilere hitaben kısa birer konuşma yaptılar. Konuşmaların ardından sertifika dağıtımı yapıldı.

İnsan Kaynakları Müdürü Murat Soylu yaptığı açıklamada, 20 Mart tarihine kadar dileyen öğrencilerin iş başvurusu yapabileceğini, Aşçılık Programı başta olmak üzere Turizm ve Otel İşletmeciliği öğrencileriyle kontrat yapılarak işe alınabileceklerini belirtti.


5.3.2013