ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

ADÜ, 2013 Yılı Tanıtım Filmini Sunar

Üniversitemiz Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan Adnan Menderes Üniversitesi 2013 Yılı Tanıtım Filminin Türkçe ve İngilizce versiyonu, titizlikle yürütülen çalışmalar sonunda tamamlandı.Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan Adnan Menderes Üniversitesi 2013 Yılı Tanıtım Filminin Türkçe ve İngilizce versiyonu, titizlikle yürütülen çalışmalar sonunda tamamlandı. Sadece Merkez Kampüs’ten değil, yerleşkelerimizden de görüntülerin yer aldığı çekimler, röportajlarla da süslenerek HD kalitesinde gerçekleştirildi. Yönetmenliğini Yelda Çüçen Öke’nin, Kameramanlığını Muammer Öztürk’ün yaptığı tanıtım filminin Görsel Efektlerini Toros Katılmış hazırladı.

2012 Yılı Tanıtım Filmimiz Youtube üzerinden, salonlardaki etkinliklerimizden, Web üzerinden gerçekleştirilen canlı yayınlardan toplam 51.393 kişiye ulaştı. Bu yıl hazırlanan filmin de etkinliklerde, tanıtım fuarlarında, ulusal ve yerel medyada gösterilerek yurt içi ve yurt dışında Üniversitemizin tanıtımına önemli katkılar sağlayacağı düşünülmektedir.

Üniversitemiz Tanıtım Filmi İçin Tıklayınız


27.2.2013