ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Aydın İl Yenilik Platformu Çalışmalarına Devam Ediyor

TÜBİTAK Bilimsel ve Teknoloji Ağları ve Platformları Kurma Girişimi Projeleri (İŞBAP) Destekleme Programı kapsamında desteklenen ve 1 Mayıs 2012 tarihinde çalışmalarına başlayan Aydın İl Yenilik Platformu’nun...Haberin Devamı İçin Tıklayınız

TÜBİTAK Bilimsel ve Teknoloji Ağları ve Platformları Kurma Girişimi Projeleri (İŞBAP) Destekleme Programı kapsamında desteklenen ve 1 Mayıs 2012 tarihinde çalışmalarına başlayan  Aydın İl Yenilik Platformu’nun Danışmanlar Toplantısı 18 Şubat 2013 tarihinde Üniversitemiz Atatürk Kongre Merkezi Miletos Salonu’nda gerçekleşti.

Yürütme Kurulu Başkanlığını Aydın Valiliği, eş başkanlığı ve yürütücülüğünün Üniversitemiz Rektörlüğü tarafından sürdürüldüğü Platformun Danışmanlar Toplantısına; İlimiz Valisi Kerem Al, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu, Vali Yardımcısı Mustafa Yıldız,  Rektör Yardımcımız Prof.Dr. Ali Belge ve Aydın İl Yenilik Platformu Katılımcı Kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Toplantı sunumunu Platform Yürütücüsü Doç. Dr. E. Didem Evci Kiraz’ın yaptığı toplantıda, platformun tanıtımı yapılarak, bugüne kadar gerçekleştirilenler ve danışmanların görev tanımları konuşuldu.

Katılımcı kuruluşların Aydın İl Yenilik Platformu içerisinde aktif bir rol oynayabileceklerinin önemle vurgulandığı toplantıda, danışmalara eğitim ve danışmanlık modüllerinde gönüllük esasıyla, fikren ve fiilen katılımcı olmaları çağrısında bulunuldu. Gerçekleşmesi planlanan Eğitim ve Danışmanlık Modüllerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Toplantı, karşılıklı görüş alışverişinde bulunulması ve önerilerin bildirilmesinin ardından Platform Yürütücüsü Doç. Dr. E. Didem Evci Kiraz’ın katılımcılara teşekkür etmesi ve toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Eğitim ve Danışmanlık Programı Modülleri

                       1.Yenilik Farkındalık Eğitimi Modülü

                       2.Verimlilik Yönetimi Modülü

                       3. Yönetim ve Sistem Geliştirme Modülü

                       4.Üretim Yönetimi Modülü

                       5.Markalaşma Eğitimi Modülü

                       6.İnsan Kaynakları Eğitimi Modülü

                       7.Girişimcilik Eğitimi Modülü

                       8.Kişisel Gelişim Eğitimi Modülü

                       9.Proje Döngüsü Eğitimi

Toplantı sunumu için tıklayınız

Aydın İl Yenilik Platformu Web Sitesi İçin Tıklayınız


19.2.2013