ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Aydın İl Yenilik Platformu Proje Destekleri Tanıtım Toplantılarının İkincisi Gerçekleşti

TÜBİTAK Bilimsel ve Teknoloji Ağları ve Platformları Kurma Girişimi Projeleri (İŞBAP) Destekleme Programı kapsamında desteklenen ve 1 Mayıs 2012 tarihinde çalışmalarına başlayan ‘Aydın İl Yenilik Platformu’...Haberin Devamı İçin Tıklayınız
TÜBİTAK Bilimsel ve Teknoloji Ağları ve Platformları Kurma Girişimi Projeleri (İŞBAP) Destekleme Programı kapsamında desteklenen ve 1 Mayıs 2012 tarihinde çalışmalarına başlayan ‘Aydın İl Yenilik Platformu’, “2013 YILI GENÇLİK PROJELERİ DESTEK PROGRAMI 1.Çağrı Dönemi hakkında 13 Şubat 2014 tarihinde saat 10.00’da  Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüs Rektörlük Binası 3. Kat Toplantı Salonu’nda “Proje Destekleri Tanıtım Toplantıları”nın ikincisini gerçekleştirdi.
 
Yürütme Kurulu Başkanlığının Aydın Valiliği, Eş Başkanlığı ve yürütücülüğünün Üniversitemiz Rektörlüğü tarafından sürdürüldüğü Platformun iş planı kapsamında gerçekleştirilmesi gereken faaliyetlerden birisi olarak düzenlenen “Proje Destekleri Tanıtım Toplantısında, 2013 YILI GENÇLİK PROJELERİ DESTEK PROGRAMI  1. Çağrı Dönemi Teklif Çağrısı” hakkında bilgilendirme yapılırken, yaratıcı fikirlerin buluşabileceği ortam yaratıldı ve düşünce birliği sağlandı.
Proje Asistanı Hatice SOYKAN’ın sunum ile tanıtımını yaptığı 2013 YILI GENÇLİK PROJELERİ DESTEK PROGRAMI 1.Çağrı Dönemi ” toplantısına, Üniversitemiz öğretim üyeleri, özel sektör temsilcileri, Koçarlı Belediyesi, Aymelek Derneği, Aktif Emekli Kadınlar Derneği, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden temsilcilerin oluşturduğu 25 kişilik bir grup katıldı. Toplantıda programın amaç ve hedefleri, hedef grupları, öncelikle desteklenecek proje teklifleri, destek miktarı ve kapsamı, başvuru sahiplerinin kimler olabileceği, başvuruların nasıl yapılacağı ve başvuruda kullanılacak ilgili ek dokümanlar hakkında detaylı bilgi verildi.
PROJE TEKLİFİ TESLİMİ
“2013 YILI GENÇLİK PROJELERİ DESTEK PROGRAMI 1.Çağrı Dönemi teklif çağrısına başvuruda bulunmak isteyen kişilerin proje tekliflerini 18 Ocak - 28 Şubat 2013 tarihleri arasında Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü Örnek Mahallesi Oruç Reis Caddesi No:13 Kat:4 06090 Altındağ/ANKARA adresine gereken formları doldurup elden ya da posta yoluyla göndermesi gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi almak ya da fikir paylaşımında bulunmak için Proje Asistanı Hatice SOYKAN ile iletişime geçebilirsiniz.
 
İletişim: 0506 273 14 37
e-mail: bilgi@ilyenilikplartformu.com

15.2.2013