ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Aydın İl Yenilik Platformundan 2. Proje Destekleri Tanıtım Toplantısı

TÜBİTAK Bilimsel ve Teknoloji Ağları ve Platformları Kurma Girişimi Projeleri (İŞBAP) Destekleme Programı kapsamında desteklenen Aydın İl Yenilik Platformu tarafından düzenlenen...Devamını Okumak İçin Tıklayınız

TÜBİTAK Bilimsel ve Teknoloji Ağları ve Platformları Kurma Girişimi Projeleri (İŞBAP) Destekleme Programı kapsamında desteklenen Aydın İl Yenilik Platformu tarafından düzenlenen “Proje Destekleri Tanıtım Toplantısı (2)” 13 Şubat 2013 tarihinde saat 10.00’da, Üniversitemiz Merkez Kampüs Rektörlük Binası 3. Kat Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecektir. 

“Proje Destekleri Tanıtım Toplantısı (2)”nın öncelikli amacı; TC Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın “2013 Yılı Gençlik Projeleri Destek Programı” kapsamında yayınlanan teklif çağrısı hakkında bilgilendirme yapmak, yeni fikirleri paylaşmak ve yeni ortaklıklar sağlamaktır. 

Söz konusu hibeye başvurmak isteyen, proje yapımı, izlenecek yol vb. konularda bilgi almak, il düzeyinde proje ortakları ile tanışmak isteyen katılımcılar toplantıya beklenmektedir. Toplantı 10 kişi ile sınırlıdır. Toplantıya katılım onayı, bu çağrımıza cevap verme sırasına göre verilecektir.

Başvurularınızı 7 Şubat 2013 , Saat 17:00’ye  kadar bildirmeniz rica olunur.

İletişim için: Hatice Soykan (Proje Asistanı) 0506 273 14 37

bilgi@yenilikplatformu.com
1.2.2013