ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Liselerden Üniversitemize Artan İlgi

Liseli öğrencilerin geleceklerine yön vermede önemli bir dönemeç olan Üniversite tercihleri öncesi, Buharkent Çok Programlı Lisesi, Antalya Manavgat Çağlayan Anadolu Lisesi ve Köşk Anadolu Lisesi...

Haberin Devamı İçin Tıklayınız


Liseli öğrencilerin geleceklerine yön vermede önemli bir dönemeç olan Üniversite tercihleri öncesi, Buharkent Çok Programlı Lisesi, Antalya Manavgat Çağlayan Anadolu Lisesi ve Köşk Anadolu Lisesi Üniversitemizi ziyaret etti.

İlimize bağlı Buharkent ilçesinde yer alan Buharkent Çok Programlı Lisesi’ne, 27 Aralık 2012 Perşembe günü 09.30-13.00 saatleri arasında, Üniversitemiz Merkez Kampüste yer alan Aydın Meslek Yüksekokulu, ADÜ Spor Salonu, Fen Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Merkez Kütüphane ve Atatürk Kongre Merkezi gezdirildi.

Antalya Manavgat’tan gelen Çağlayan Anadolu Lisesi’ne, 27 Aralık 2012 Perşembe günü 15.30-18.30 saatleri arasında Tıp Fakültesi, ADÜ Spor Salonu, Fen Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi ve Atatürk Kongre Merkezi gezdirildi.

İlimiz ilçelerinden Köşk’te yer alan Köşk Anadolu Lisesi’ne, 28 Aralık 2012 Cuma günü 10.00-13.00 saatleri arasında Tıp Fakültesi, ADÜ Spor Salonu, Fen Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Merkez Kütüphane ve Atatürk Kongre Merkezi gezdirildi.

Üniversiteyi yerinde görmenin motive olmaları açısından daha yararlı olduğunu düşünen öğrenci grubuna, gezi programı çerçevesinde bölümleri göz önünde bulundurularak ilgili birimlerce ayrıntılı sunumlar gerçekleştirildi. Atatürk Kongre Merkezi’nde Üniversitemiz tanıtım filmini izleyen öğrenciler, Üniversitemiz diğer birimleri, kampüs ortamı, sosyal aktiviteleri ve öğrenci yaşamı gibi merak ettikleri konular hakkında Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelinden bilgi aldılar.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretler sonunda öğrenciler ve rehber öğretmenleri Adnan Menderes Üniversitesi’ni tanımaktan ve iyi ağırlanmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek ayrıldılar.


28.12.2012