ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Minik Yazarlar Üniversite Sıralarında

Üniversitemiz Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu öğrencileri, “Küçük Kalemler Büyük Hayaller” isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında yürüttüğü projenin ilk ayağını tamamladı.Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu öğrencileri, “Küçük Kalemler Büyük Hayaller” isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında yürüttüğü projenin ilk ayağını tamamladı. Sosyal Sorumluk Projeleri dersi kapsamında yürütülen projede ilkokul öğrencileri tarafından yazılan öyküler toplandı.

MİNİKLER ÖYKÜLERİNİ OKUDU

Karacasu Sevenler İlköğretim Okulu öğrencileri Yüksekokuldaki büyüklerinin desteği ve girişimi ile yazdıkları öyküleri tamamlayarak, Okul Müdürleri Doğan Çevik önderliğinde 27 Aralık 2012 tarihinde Yüksekokulu ziyaret ettiler.

Yüksekokulumuz öğrencileri daha önce Karacasu Sevenler İlköğretim Okulu’na  gerçekleştirdikleri ziyarette çocuklarla birlikte keyifli dakikalar geçirmişlerdi.Renkli kağıtlara yazdıkları öyküleriyle okula gelen ilköğretim okulu öğrencilerinin, Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Ramazan Kılıç’ı makamında ziyaret etmelerinin ardından üniversite sıralarına oturan minikler, Öğr. Gör. Aylin Dilek ve Öğr. Gör. Hüseyin Önlem Ersöz ile adam asmaca oynadı. Yüksekokul Müdür Yardımcısı Hakkı Babalık önderliğinde atölyeleri de gezen minikler, Öğr. Gör. Resul Şanal ve Öğr. Gör. Düzgün Koç’tan takı, kuyum ve taşlarla ilgili bilgi aldı. Enerjileri ve neşeli tavırları ile renkli görüntülerin yaşanmasına neden olan Sevenler İlköğretim Okulu öğrencileri atölyeleri gezdikten sonra Bezci Konferans Salonu’nda toplanarak öykülerini okudu. Hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından öyküler projenin ikinci aşaması olan kitap basımı ve imza günü için toplandı.


28.12.2012