ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Atça Meslek Yüksekokulu Sloganını Belirledi

Üniversitemiz Atça Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen “Slogan Yarışması” ödülleri sahiplerini buldu. Atça Meslek Yüksekokulu yönetimi tarafından...Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Atça Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen “Slogan Yarışması” ödülleri sahiplerini buldu. Atça Meslek Yüksekokulu yönetimi tarafından bu yıl ilk kez öğrenciler arasında gerçekleştirilen yarışmada Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 2.Sınıf Öğrencisi Pelin Ayhan’ın “İdeallerinize Doğru Bir Adım Daha” sloganı birinciliğe layık görüldü. Söz konusu yarışmada aynı bölümden Selvi Okumuş’un “Geleceğe Birlikte Adım Atıyoruz” sloganı ikinci, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümü 2.Sınıf Öğrencisi Asiye Gözde Abaz’ın “Değişimin Çağdaş Kapısı” sloganı üçüncülük kazandı.

İdeallerinize Doğru Bir Adım Daha

Sloganın belirlenmesi aşamasında öğrenciler 5 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında okulda oluşturulan anket kutusuna öneri olarak 69 adet slogan sundu. 11-15 Aralık tarihleri arasında yapılan değerlendirme neticesinde finale kalan slogan “İdeallerinize doğru bir adım daha” olurken 20 Aralık 2012 de ilk üç slogan belirlendi.

Yarışmada birinci olan öğrenci 64 saatlik İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu kazanırken 2 ve 3. gelen öğrencilere kişisel gelişim ve yönetim seti armağan edildi.


27.12.2012