ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Minik Eller İle El Ele

Üniversitemiz Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu Öğrencileri “Minik Eller İle El Ele” isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında İsabeyli 80. Yıl Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu’nu 22 Aralık 2012 tarihinde ziyaret etti.Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu Öğrencileri “Minik Eller İle El Ele” isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında İsabeyli 80. Yıl Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu’nu 22 Aralık 2012 tarihinde ziyaret etti.  Sosyal Sorumluluk Projeleri dersi kapsamında yürütülen üç projeden biri olan Minik Ellerle El Ele projesine Yüksekokul öğrencilerinin ilgisi yoğundu. Dersi alan öğrencilerin yanı sıra çok sayıda gönüllüsü bulunan projeye, öğrenciler ve Yüksekokul personeli de bağışları ile destek verdi. Renkli görüntülerin yaşandığı çocuk yuvası ziyaretinde öğrenciler minik kardeşleri ile oyunlar oynadı ve şarkılar söyledi. Minik kardeşleri ile futbol maçı yapan, dans eden, parkta oyunlar oynayan  öğrencilerimizin bir kısmı da, minik eller ile birlikte resim yaptı. Ziyaretin en keyfili dakikaları ise gitar eşliğinde hep birlikte şarkıların söylendiği anlar oldu.

            Karacasu Belediyesi ve Yasemin Kız Öğrenci Yurdu’nun ulaşım sponsoru olduğu ziyarette, Öğr.Gör.Aylin Dilek, Öğr.Gör.Hüseyin Önlem Ersöz ve Öğr.Gör.Filiz Gülsevin Ersöz’ün öncülüğünde Yüksekokul öğrencileri, ADÜ İsabeyli yerleşkesine de kısa bir gezi gerçekleştirdi. Bu gezi sırasında öğrencilerimizin Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu ile tanışmaları günün güzel bir süprizi oldu.


25.12.2012