ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Sizin Hikayeniz Ne?

Üniversitemiz Aydın Meslek Yüksekokulu Pazarlama Programı öğrencileri, “Pazarlama İletişim Teknikleri” dersi kapsamında Öğretim Görevlisi Pınar KÖSEOĞLU koordinatörlüğünde 6 Aralık 2012 tarihinde...Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Aydın Meslek Yüksekokulu Pazarlama Programı öğrencileri, “Pazarlama İletişim Teknikleri” dersi kapsamında Öğretim Görevlisi Pınar KÖSEOĞLU koordinatörlüğünde 6 Aralık 2012 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen ‘Sizin Hikâyeniz Ne?” konulu Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2012 ve Pazarlama Fuarı 2012 etkinliğine katıldılar. CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin ÇAPA, Eventus Org. Fuarcılık ve Tic. Aş. Genel Müdürü Yiğit ALBARAZ ve Arzum Elektrikli Ev Aletleri Firması Yönetim Kurulu Başkanı T. Murat KOLBAŞI ile tanışma fırsatı bulan öğrenciler kariyer planlarına yeni bir bakış açısı oluşturdular.

Seçkin firmaların başarı öykülerinin paylaşıldığı oturumların, öğrencileri mesleğe bakış açıları üzerinde çok olumlu etkisi olduğu, öğrencilerin motivasyonlarından gözlenmiştir. Etkinlik, Sultanahmet Meydanı, Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı Müzesi ve Ayasofya Müzesinin gezilmesi ve öğrencilerin katılım belgelerini almasıyla son buldu.


17.12.2012