ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz Öğrenci Konseyi Seçimleri Gerçekleşti

Yükseköğretim Kurumları Öğrenci Konseyleri ve Yükseköğretim Kurumları Ulusal Öğrenci Konseyi Yönetmeliği hükümleri uyarınca öğrenci konseyi üyelerinin belirlenmesi ve organlarının oluşturulması için...Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Yükseköğretim Kurumları Öğrenci Konseyleri ve Yükseköğretim Kurumları Ulusal Öğrenci Konseyi Yönetmeliği hükümleri uyarınca öğrenci konseyi üyelerinin belirlenmesi ve organlarının oluşturulması için 27 Kasım 2012 tarihinde Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Brifing Salonu’nda seçimler gerçekleştirilmiştir.

Öğrenci Konseyi Kurultayı, Fakülte/Yüksekokulu/Konservatuar/Meslek Yüksekokulu ve Enstitü temsilcisi 25 öğrencinin katılımıyla gerçekleşmiş, Komisyon Başkanı Rektör Yardımcımız Prof. Dr. A. Seda Saracaloğlu’nun açılış konuşmasının ardından seçimlere geçilmiştir. Seçim Komisyonu tarafından (Komisyon Başkanı Prof. Dr. A. Seda Saracaloğlu, Komisyon Üyeleri Prof. Dr. Aslı Saraçoğlu, Yrd. Doç. Dr. Nuri Karasakaloğlu) Divan Kurulu seçilmiş, seçilen Divan Kurulu tarafından da Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu seçimleri yapılmıştır.


10.12.2012