ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Söke İşletme Fakültemiz Eğitim-Öğretim Hayatına Etkinliklerle Başladı

Üniversitemiz Söke İşletme Fakültesi’nin düzenlediği ilk söyleşide, bölgede yeni kurulan bir AVM’nin yöneticileri konuk edildi.23 Kasım 2012 tarihinde gerçekleşen söyleşiye...Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Söke İşletme Fakültesi’nin düzenlediği ilk söyleşide, bölgede yeni kurulan bir AVM’nin yöneticileri konuk edildi.23 Kasım 2012 tarihinde gerçekleşen söyleşiye Alışveriş Merkezi Koordinatörü Namık Kemal ÖZARI, Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü Sevim KILINÇ, Teknik ve İdari Mali İşler Yöneticisi Özgür Konuşlu ve Yönetici Asistanı Sevim TURAN katıldı. Katılımcılar; öğrencilere bir alışveriş merkezinde çalışmanın zorluklarını ve eğlenceli yönlerini anlatırken, kendi deneyimlerini de paylaştılar.Öğrenciler boş zamanlarını değerlendirmek için istekleri doğrultusunda kısmi zamanlı olarak Alışveriş Merkezi’nde çalışabileceklerinin sözünü aldılar. Fakülteyle her zaman işbirliği yapmak istediklerini ifade eden yetkililer, Fakültemizde olmanın memnuniyet verici olduğunu dile getirdiler. Keyifli söyleşi, seneye de yapılması kararlaştırılarak son buldu.

 İÇEBAKIŞ Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Hizmetleri’nden Yasemin ATEŞ, 4 Aralık 2012 tarihinde yeni bir hayata başlayan fakülte öğrencilerinin sorunlarını dinleyerek çözüm önerileri getirdi.ATEŞ, öğrencilere ilk defa evden uzakta yaşamanın zorluklarından bahsederken, aldıkları ilk ciddi sorumluluklarda adımlarını dikkatli atmaları gerektiğini vurguladı. Çocukluktan yetişkinliğe geçiş döneminin her zaman uyum sorunlarına yol açabileceğine değinen Yasemin ATEŞ, öğrencilerin özellikle bu yaşlarda verecekleri kararların geleceklerini şekillendireceği üzerinde durdu ve yapılan söyleşide, bu seminerlerin devam etmesi temennisinde bulunuldu.


7.12.2012