ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Bozdoğan Meslek Yüksekokulumuzun Gurur Veren Başarısı

Avrupa Birliği (AB) Bakanlığı tarafından 2011-2012 Akademik Yılında ikincisi düzenlenen “AB Yolunda Genç İletişimciler Yarışması Ödül Töreni” İstanbul'da gerçekleşti.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız


Avrupa Birliği (AB) Bakanlığı tarafından 2011-2012 Akademik Yılında ikincisi düzenlenen “AB Yolunda Genç İletişimciler Yarışması Ödül Töreni” İstanbul'da gerçekleşti. “Radyo” kategorisinde Üniversitemiz Bozdoğan Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Nurdanur TAVLAN ile Pazarlama ve Reklamcılık Programı öğrencileri Yücel YÜCE- Duygu YABAN tarafından hazırlanan "Hayal Değil" isimli çalışmanın üçüncülükle ödüllendirildikleri törene, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Gençler Önemli
AB Yolunda Genç İletişimciler Yarışması Ödül Töreni'nin açılış konuşmasını yapan AB Bakanı Egemen Bağış, "Avrupa Birliği sürecinde, Türkiye'nin en büyük gücü genç nüfusu olacaktır. Gençlerin enerjisini ve dinamizmini değerlendirmek amacıyla da bu yarışmayı düzenledik. Avrupa'daki ön yargıları aşmak için gençlerimizin doğru bilgiye açık, araştırmacı ve yaratıcı zihinlerinden, iletişim becerilerinden yararlanmaları çok önemlidir" şeklinde konuştu.

Dereceye giren üniversiteler içinde tek meslek yüksekokulu olarak dikkat çeken ve bu noktada önemli bir başarıya imza atan Bozdoğan Meslek Yüksekokulumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.


5.11.2012