ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Tıp Fakültemiz 1.Sınıf Öğrencileri İçin Tanışma Etkinliği Düzenlendi

Üniversitemiz Tıp Fakültesi 1.Sınıf öğrencileri arasındaki kaynaşmayı arttırmak ve öğrencilerin öğretim üyeleriyle ders ortamı dışında tanışmalarını sağlamak amacıyla 17 Ekim 2012 tarihinde bir çay partisi düzenlendi.Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Tıp Fakültesi 1.Sınıf öğrencileri arasındaki kaynaşmayı arttırmak ve öğrencilerin öğretim üyeleriyle ders ortamı dışında tanışmalarını sağlamak amacıyla 17 Ekim 2012 tarihinde bir çay partisi düzenlendi.  

1.Sınıf Eğitim Koordinatörü Biyofizik Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. M.Dinçer Bilgin’in organize ettiği çay partisine Histoloji ve Embryoloji Anabilim Dalından Prof.Dr. Alparslan Gökçimen ve Yrd.Doç.Dr.Tulin Boylu, Fizyoloji Anabilim Dalından Yrd.Doç.Dr. Gökhan Cesur, Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalından Yrd.Doç.Dr. Mehtap Kılıç Eren,  Biyokimya Anabilim Dalından Prof.Dr. L.Didem Kozacı ve Tıp,Kültür&Sanat Alt Biriminden Göğüs Hastalıkları Öğretim Üyesi Doç.Dr. Osman Elbek katıldı. 

 Yaklaşık 100 öğrencinin katıldığı etkinlikte öğrenciler birbirleriyle ve öğretim üyeleriyle kısa sürede kaynaştılar.  Prof.Dr. M.Dinçer Bilgin’in “Çalışın, çalışın, çalışın, uyuyun, yemek yiyin, çalışın, çalışın, eğlenin, uyuyun, çalışın, çalışın,…” sözleri öğrenciler tarafından gülümseme ile karşılanırken ortamın ve ikramların sağlanmasındaki katkılarından dolayı Prof.Dr. Alparslan Gökçimen’e hem öğretim üyelerimiz hem de öğrencilerimiz tarafından teşekkür edildi. Öğrencilerimiz bol bol resim çektikleri bu çay partisinin derslerden bunaldıkları bir ortamda kendilerini rahatlattığını belirtirlerken, benzer etkinliklerin organize edilmesini istediler. Bu bağlamda en kısa zamanda piknik ve Afrodisias gezisi düzenlenmesi planlanmaktadır.


31.10.2012