ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Aydın İl Yenilik Platformu Projesi Yönetim Birimi 2. Toplantısını Gerçekleştirdi

Aydın İl Yenilik Platformu Projesi 2. Yönetim Birimi Toplantısı 16 Ekim 2012 tarihinde Üniversitemiz Rektörlük Binası 3. Kat Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Aydın İl Yenilik Platformu Projesi 2. Yönetim Birimi Toplantısı  16 Ekim 2012 tarihinde Üniversitemiz Rektörlük Binası 3. Kat Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
 
Proje Yönetim Birimi Üyelerinin katıldığı toplantıya, 1 Mayıs 2012-16 Ekim 2012 tarihleri arasında, “Projede Ne Gibi Aşamalar Kaydedildi”, “Ne Gibi Sorunlarla Karşılaşıldı”, “Ne Gibi Etkinlikler Gerçekleştirildi” ve “Proje Yönetiminin Aktif Olarak İşlemesi İçin Nelere İhtiyaç Duyuldu” konu başlıkları hâkim oldu.
 
Proje Asistanı Şelale Özdemir’in yapmış olduğu  sunumda sırasıyla; bu süre içerisinde gerçekleştirilen toplantılar, yapılan işe alımlar, TÜBİTAK görüşmeleri, web sitesinin açılımı gibi projenin işleyiş alanları, çeşitli proje duyuruları ve bu süreçte karşılaşılan sorunlar hakkında Yönetim Birimi Üyeleri bilgilendirildi. Sunumun ardından tüm konu başlıkları fikir paylaşımına açıldı.
 
Platform Yürütücüsü Doç. Dr. Emine Didem Evci Kiraz, Üniversite/Valilik Yönetim Birimi’ne yönelik hazırlanan Aydın İl Yenilik Platformu “Çalışma Yönergesi” (01.05.2012-01.05.2015) hakkında bilgilendirme konuşması yaptı. Toplamda 16 maddeden oluşan yönergede “Yürütme Kurulu Başkanı”, “Eş Başkan” ve Yönetim Biriminin görevleri, Platformun faaliyetleri için kullanılacak ayni katkıların gerçekleştirilmesinin önemi vurgulandı.
 
Toplantı esnasında yapılan sunuma, Aydın İl Yenilik Platformu Projesinin web sayfasından – www.yenilikplatformu.com – ulaşabilirsiniz.

16.10.2012