ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Nazilli İİBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Tarafından Düzenlenen 2. İyi Yönetişim Lisansüstü Yaz Okulu Başarı ile Tamamlandı

TÜBİTAK tarafından desteklenen ve bu yıl ikincisi de Üniversitemiz Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi...

Haberin Devamı İçin Tıklayınız


TÜBİTAK tarafından desteklenen ve bu yıl ikincisi de Üniversitemiz Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü tarafından gerçekleştirilen 2. İyi Yönetişim Lisansüstü Yaz Okulu başarı ile tamamlandı.

 ADÜ Didim Sosyal Tesislerinde 10-16 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen etkinliğe İstanbul, Bilgi, Selçuk, Gazi, Süleyman Demirel, Giresun Üniversitelerinden Kamu Yönetimi, Hukuk gibi alanlardan 25 lisansüstü öğrenci katıldı.

 Üniversitemiz Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Fatma Neval GENÇ başkanlığında düzenlenen ve 7 gün süren eğitimde,  Yönetişim kavramı, kuramsal ve kavramsal boyutları ile kamu yönetimi çerçevesinde tartışıldı. Program kapsamında yönetişim konusunda eserler vermiş, Prof. Dr. Muhittin Acar (Hacettepe Üni.), Prof. Dr. Hüseyin Özgür (Pamukkale Üni.), Prof. Dr Mustafa Ökmen (Celal Bayar Üni.),  Prof. Dr. Akif Çukurçayır (Selçuk Üni.), Doç. Dr. Mustafa Demirci (Erciyes Üni.), Doç. Dr. Tuğba Eroğlu (Selçuk Üni.), Yrd. Doç. Dr. Hande Turan Tek (Yeditepe Üni.), Yrd. Doç. Dr. Arda Yüceyılmaz (Adnan Menderes Üni.), İzmir Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Ergüder Can farklı konularda dersler verdiler. Program, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Mustafa BİRİNCİOĞLU’nun katılımları ile gerçekleşen sertifika töreni ile son buldu.


25.9.2012