ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Bozdoğan Meslek Yüksekokulumuzun Gurur Veren Başarısı

Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen, 45 Üniversiteden 250 eserin katıldığı AB Yolunda Genç İletişimciler Yarışması’nın...

Devamı İçin Tıklayınız


Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen, 45 Üniversiteden 250 eserin katıldığı AB Yolunda Genç İletişimciler Yarışması’nın sonuçları açıklandı. Yarışmanın, Radyo kategorisinde Üniversitemiz Bozdoğan Meslek Yüksekokulu dereceye girerek önemli bir başarıya imza attı.

Öğr.Gör. Nurdanur TAVLAN ile Pazarlama ve Reklamcılık Programı öğrencileri Yücel YÜCE- Duygu YABAN tarafından hazırlanan "Hayal Değil" isimli çalışma, Radyo kategorisinde 3.oldu.

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ın himayelerinde düzenlenen AB Yolunda Genç İletişimciler Yarışması’nda TV Programcısı Acun Ilıcalı, profesyonel iletişimciler ve akademisyenler jüri olarak değerlendirmelerini yaptılar. Dereceye giren üniversiteler içinde tek meslek yüksekokulu olarak dikkat çeken ve bu noktada önemli bir başarıya imza atan Bozdoğan Meslek Yüksekokulumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Ödül Alan Çalışma İçin Tıklayınız

Haberin Ayrıntısı İçin Tıklayınız


25.7.2012