ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Çine MYO, Aydın ve Çine’deki Bazı Dershane ve Liseleri Konuk Etti

Çine MYO tarafından Aydın ve Çine ‘de bulunan bazı lise ve dershanelerin müdürleri ve rehber öğretmenlerinin katıldığı Tarım ve Gıda Alanındaki Mesleki Eğitimin Durumu/Önemi ve Çine Meslek Yüksekokulu’nun Tanıtımı amacıyla...Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Çine MYO tarafından Aydın ve Çine ‘de bulunan bazı lise ve dershanelerin müdürleri ve rehber öğretmenlerinin katıldığı Tarım ve Gıda Alanındaki Mesleki Eğitimin Durumu/Önemi ve Çine Meslek Yüksekokulu’nun Tanıtımı amacıyla 12 Haziran 2012 Salı günü kahvaltılı bir  toplantı düzenlendi.
Toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Belge, Çine Kaymakamı Celalettin Cantürk ve Çine Belediye Başkanı E. Salih Dinçer de katıldı. İlk olarak Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Okan Atay Çine MYO hakkında, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Belge, Tarım ve Gıda alanındaki mesleki eğitimin önemi ve mevcut durumu hakkında kısa bilgiler verdiler.
Çine MYO tanıtım filminin izlenmesinin ardından, lise ve dershane yetkilileri Tarım ve Gıda alanında mesleki eğitime olan ilginin artması için neler yapılması gerektiği konusunda görüş ve önerilerini sundular. Konuklar son olarak Çine MYO Kampüsü ve üretim birimlerini gezdiler.

19.6.2012