ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz 17. Kültür-Sanat Şenlikleri Sona Erdi

Üniversitemiz 17. Kültür-Sanat Şenlikleri, 7 Mayıs 2012 tarihinde Merkez Kampüs Tören Alanı Atatürk Anıtı önünde akademik ve idari personelimizin katılımlarıyla...Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz  17. Kültür-Sanat  Şenlikleri, 7 Mayıs 2012 tarihinde Merkez Kampüs Tören Alanı Atatürk Anıtı önünde  akademik ve idari personelimizin katılımlarıyla, Saygı Duruşu, takiben İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından  Rektör Yardımcımız Prof Dr. Ali BELGE’nin Rektörümüz adına yaptığı şenlik  konuşmasıyla başladı. Rektörümüz adına açılış konuşmasını yapan Rektör Yardımcımız Prof.Dr.Ali Belge'nin konuşması için tıklayınız

 Program Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nun jimnastik gösterisi ve Üniversitemiz Halk Oyunları ekibinin gösterisiyle son buldu. Daha sonra şenliklerimiz Tralleis Amfi Tiyatro’da ve Atatürk Kongre Merkezi’nde tüm okullarımızın hazırladığı çeşitli etkinlikler ve aktivitelerle devam etti.

8 Mayıs 2012 Salı günü Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve Forum Aydın işbirliği ile “ADÜ Gençliği Aydın Forum’da Buluşuyor” sloganıyla gerçekleştirilen programda, Üniversitemiz Veteriner Fakültesi Halk Oyunları ekibi ve Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dans Topluluğu muhteşem gösteriler sergilediler. Şenliğimizin ikinci adresi ise, Rock müzik konserinin gerçekleştirildiği  Forum Aydın Konser alanı idi. Nazilli Kısa Metraj Grubu ile başlayan konser, Kuyucak Meslek Yüksekokulu Kukla Rock Grubu’nun muhteşem performansı ile son buldu. Forum Aydın’daki etkinliklerimiz Aydınlılara  keyifli dakikalar yaşattı.

 Şenliğimiz 14 Mayıs 2012 Pazartesi günü saat 20:30’da  SKS Daire Başkanlığı organizasyonuyla Öğretim Görevlisi Şef Vasfi ÇİLİNGİR yönetimindeki  Türk  Sanat Müziği Korosu’nun, muhteşem konseri ile son buldu.Merhum Zeki MÜREN’in şarkılarından derlemelerin yer aldığı müzik ziyafeti izleyicilerden tam not aldı.

ŞENLİKLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


17.5.2012