ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

17.Spor Şenliği Turnuvası Sonuçları Açıklanmıştır

5 Mart -11 Mayıs 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen 17. Spor Şenliği Turnuvası 10 Mayıs 2012’de yapılan futbol ve 11 Mayıs 2012 tarihinde yapılan salon final müsabakaları...Haberin Devamı İçin Tıklayınız

  5 Mart -11 Mayıs 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen 17. Spor Şenliği Turnuvası 10 Mayıs 2012’de yapılan futbol ve 11 Mayıs 2012 tarihinde yapılan salon final müsabakaları kupa töreni ile sona ermiştir. Dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını Rektör Yardımcımız Prof.Dr. Ali Belge okullarımızın yöneticileri, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Fevzi Çavdar, Spor Şube Müdürü Orhan Çınar ile 17. Spor Şenliği yürütme kurulu üyeleri vermişlerdir. Kupa töreninden önce Üniversitemiz halk oyunları ekibi gösterilerini sergilemişlerdir.

17. Spor Şenliği ile ilgili ayrıntılı haberleri, duyuruları, şenlikler arşivini ve fotoğrafları  http://www.etkinlik.adu.edu.tr/aduspor/ adresinden takip edebilirsiniz.

DERECEYE GİREN TAKIMLAR VE SPORCULAR

17.SPOR ŞENLİĞİ SALON TURNUVALARI

 BASKETBOL ERKEKLER TURNUVASINDA DERECEYE GİREN TAKIMLARIMIZ

1. TIP FAKÜLTESİ

2. TURİZM İOYO

3. ATÇA MYO

4. NAZİLLİ İİB

BASKETBOL BAYANLAR TURNUVASINDA DERECEYE GİREN TAKIMLARIMIZ.

1. TIP FAKÜLTESİ

2. FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3. AYDIN SAĞLIK YO

4. YENİPAZAR MYO

VOLEYBOL ERKEKLER TURNUVASINDA DERECEYE GİREN TAKIMLARIMIZ.

1. TIP FAK.

2. NAZİLLİ İİBF

3. ZİRAAT FAKÜLTESİ

4. EĞİTİM FAKÜLTES

VOLEYBOL BAYANLAR TURNUVASINDA DERECEYE GİREN TAKIMLARIMIZ

1. NAZİLLİ İİBF

2. TIP FAKÜLTESİ

3. TURİZM İOYO

4. BOZDOĞAN MYO

 

 FUTBOLDA DERECEYE GİREN TAKIMLAR

 

1.        AYDIN MYO

2.        ZİRAAT FAKÜLTESİ

3.        FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4.        VETERİNER FAKÜLTESİ

 

SATRANÇ (ÖĞRENCİ-PERSONEL) TURNUVASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ

1. CUMHUR KİRAZ-VETERİNER FAKÜLTESİ

 

2.T. BURAK ELİFOĞLU- VETERİNER FAKÜLTESİ

 

3.EMRE DÜZGÜN-TURİZM İOYO

 

4.DOĞAÇ ÇELİK-YABANCI DİLLER YO

 

MASA TENİSİ TURNUVASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ

BAYAN ÖĞRENCİ FERDİ MASATENİSİ

 

 1.IŞIL ÜNCÜ-NAZİLLİ İİBF

 

 2.MERYEM YILMAZ-NAZİLLİ İİBF

 

 3.M. SEÇİL METİN-AYDIN SYO

 

ERKEK ÖĞRENCİ FERDİ MASATENİSİ

 

 1.RECEP RİŞVANLI-AYDIN SAĞLIK YO

 

 2.MEHMET ALİ SIĞINÇ-VETERİNER FAKÜLTESİ

 

 3.FATİH BAKIR-NAZİLLİ İİBF

    

ERKEK PERSONEL FERDİ MASATENİSİ 

 

1.AYKUT ÜNER-VETERİNER FAKÜLTESİ

 

2.AYVAZ AYDOĞDU-TIP FAKÜLTESİ

 

3.HASAN EREN-VETERİNER FAKÜLTESİ

   TENİS TURNUVASINDA DERECEYE GİREN SPORCULARIMIZ.

      BAYAN ÖĞRENCİLER

1-RAHİME ASLANTAŞ (BEDEN EĞİTİMİ ve SPOR YÜKSEKOKULU)


2-BETÜL ŞARE ( BEDEN EĞİTİMİ ve SPOR YÜKSEKOKULU ()


3-KEZBAN UĞUR (BEDEN EĞİTİMİ ve SPOR YÜKSEKOKULU)


4-ELİF TUĞÇE DEMİR (BEDEN EĞİTİMİ ve SPOR YÜKSEKOKULU)
    

 

   ERKEK ÖĞRENCİLER

1-SEYFİ KURT (BEDEN EĞİTİMİ ve SPOR YÜKSEKOKULU)


2-MURAT AKSOY (BEDEN EĞİTİMİ ve SPOR YÜKSEKOKULU)


3-HAYDAR KAYAHAN (ZİRAAT FAKÜLTESİ)


4-ANIL DEVECİ (TIP FAKÜLTESİ)

 

BAYAN PERSONEL FERDİ TENİS

 

1.Esra Zehra GÖKDAĞ- ADÜSEM

 

2-Zeynep AYKUTLU- ADÜ HASTANESİ

 

ERKEK PERSONEL FERDİ TENİS

 

1.Muhittin TURAN-AYDIN MYO

 

2.Musa DİRLİK- TIP FAKÜLTESİ

 

3.Mesut ÇALIŞKAN- KOÇARLI MYO

 


16.5.2012