ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Yükseokukulumuz Olıvtech’2012 Fuarı'nda

Zeytinyağı sektörünün İzmir’deki büyük buluşmasında Üniversitemiz Çine Meslek Yüksekokulu da yerini aldı.Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Zeytinyağı sektörünün İzmir’deki büyük buluşmasında Üniversitemiz Çine Meslek Yüksekokulu da yerini aldı

  

Türkiye’nin tek “Zeytin ve Zeytinyağı Fuarı” olan “OLIVTECH” Fuarı 19 - 22 Nisan 2012 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştiriliyor. Türkiye’nin ve dünyanın, zeytin, zeytinyağı sektör temsilcileri 19 – 22 Nisan 2012 tarihleri arasında ikinci kez düzenlenen OLIVTECH 2012 -  Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı’nda ürün ve hizmetlerini sergilemek için Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda buluşuyor.  

Fuar, Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi, İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası ile Ege İhracatçı Birlikleri’nin önemli destekleriyle gerçekleştiriliyor.

Bir eğitim kurumu olarak; sektöre kendini daha iyi tanıtmak, sektörle işbirliğini geliştirmek, mesleki uygulama etkinliklerinde ürettiği ve markaya dönüştürdüğü ürünleri sergilemek ve üniversitemizin tanıtımına katkı sağlamak amacıyla, Çine Meslek Yüksekokulu, ülkemizin tek “zeytin ve zeytin yağı fuarı” olan OLIVTECH’2012 fuarına stant açarak katılıyor. Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi, Organik Tarım ve Gıda Teknolojisi öğretim elemanları ve öğrencilerince hazırlanan standa ilk gün büyük bir ilgi olduğu gözleniyor.

 Bu katılımı Fuarın davetlisi olarak gerçekleştiren okulun standı 22 Nisan’a kadar açık kalacak.


19.4.2012