ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Karpuzlu Lisesi Üniversitemizi Ziyaret Etti

İlimiz Karpuzlu ilçesinde yer alan Karpuzlu Lisesi’nden 26 kişilik öğrenci grubu, 11 Nisan 2012 Çarşamba günü üç öğretmen eşliğinde Üniversitemizi ziyaret etti...Haberin Devamı İçin Tıklayınız

İlimiz Karpuzlu ilçesinde yer alan Karpuzlu Lisesi’nden 26 kişilik öğrenci grubu, 11 Nisan 2012 Çarşamba günü üç öğretmen eşliğinde Üniversitemizi ziyaret etti.

Üniversiteyi yerinde görmenin motive olmaları açısından daha yararlı olduğunu düşünen öğrenci grubuna, gezi programı çerçevesinde Fen Edebiyat Fakültesi, Merkez Kafeterya, Atatürk Kongre Merkezi ve Merkez Kampüs alanı gezdirildi. Fen Edebiyat Fakültesi bünyesindeki Zooloji Müzesi, biyoloji ve kimya laboratuvarlarına yoğun ilgi gösteren öğrenciler, Üniversitemiz diğer birimleri, kampüs ortamı, sosyal aktiviteleri ve öğrenci yaşamı gibi merak ettikleri konular hakkında Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelinden bilgi aldılar.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonunda Karpuzlu Lisesi, Adnan Menderes Üniversitesi’ni tanımaktan ve iyi ağırlanmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek ayrıldılar.


11.4.2012