ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Dünyaca Ünlü Bir İsmi Üniversitemizde Ağırladık

Üniversitemiz Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi ADÜSEM’in organizasyonuyla, dünyaca ünlü isim Riccon İlhan Doğan...Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Üniversitemiz Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi ADÜSEM’in organizasyonuyla, dünyaca ünlü isim Riccon İlhan Doğan, “Riccon Tekniği” ile ilgili eğitim seminerini 31 Mart 2012 tarihinde, Üniversitemiz Atatürk Kongre Merkezi’nde verdi.

“Mizah Tadında Eğitim” tekniği ile; “Düşünce Okuma Teknikleri, Beden Dili ve İletişim” konularında gerçekleştirdiği seminerde Riccon İlhan, sıra dışı eğitim anlayışıyla katılımcılarla  iç içe gerçekleştirdiği aktivitelerle farkını ortaya koydu.

Seminerin ilk bölümünde Etkili İletişim, Beden Dili ve Sözsüz İletişim,  ikinci bölümünde ise Düşünce Okuma Teknikleri ve Kişisel Motivasyon üzerine eğitimler veren UNICEF Ödüllü ünlü eğitmen Riccon İlhan’ı, konuya ilgi duyan öğretim üyeleri ve öğrenciler başta olmak üzere toplam 358 kişi izledi. İlhan Doğan’a teşekkür belgesini ve hediyesini ADÜSEM Müdür V. Prof.Dr. Erdal Beşer takdim etti. Seminer, İlhan Doğan’ın “Düşünce Okuma Tekniği”, “Bedenin Dili”,  “Şempanze Çocuklar” adlı kitaplarını katılımcılar için imzalaması ve tüm katılımcıların sahneye çıkıp İlhan Doğan ile fotoğraf çektirmesi ile sona erdi.


2.4.2012