ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Acarlar Çok Programlı Lisesi Üniversitemizi Ziyaret Etti

İlimiz Acarlar ilçesinde yer alan Acarlar Çok Programlı Lisesi’nden 12 kişilik öğrenci grubu, 30 Mart 2012 Cuma günü dört öğretmen eşliğinde Üniversitemizi ziyaret etti.Haberin Devamı İçin Tıklayınız

İlimiz Acarlar ilçesinde yer alan Acarlar Çok Programlı Lisesi’nden 12 kişilik öğrenci grubu, 30 Mart 2012 Cuma günü dört öğretmen eşliğinde Üniversitemizi ziyaret etti.

            Üniversiteyi yerinde görmenin motive olmaları açısından daha yararlı olduğunu düşünen öğrenci grubuna, gezi programı çerçevesinde Aydın Meslek Yüksekokulu, Fen Edebiyat Fakültesi, Merkez Kafeterya, Kütüphane, Atatürk Kongre Merkezi ve Merkez Kampüs alanı gezdirildi. Fen Edebiyat Fakültesi bünyesindeki Zooloji Müzesi’ne yoğun ilgi gösteren ve ardından Atatürk Kongre Merkezi’nde Üniversitemiz tanıtım filmini izleyen öğrenciler, Üniversitemiz diğer birimleri, kampüs ortamı, sosyal aktiviteleri ve öğrenci yaşamı gibi merak ettikleri konular hakkında Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelinden bilgi aldılar.

           Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonunda Acarlar Çok Programlı Lisesi, Adnan Menderes Üniversitesi’ni tanımaktan ve iyi ağırlanmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek ayrıldılar.


2.4.2012