ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Mehmet Tuncer Anadolu Lisesi Üniversitemizi Ziyaret Etti

İlimiz Çine ilçesinde yer alan Mehmet Tuncer Anadolu Lisesi’nden 36 kişilik öğrenci grubu, 28 Mart 2012 Çarşamba günü iki öğretmen eşliğinde Üniversitemizi ziyaret etti.Haberin Devamı İçin Tıklayınız

İlimiz Çine ilçesinde yer alan Mehmet Tuncer Anadolu Lisesi’nden 36 kişilik öğrenci grubu, 28 Mart 2012 Çarşamba günü iki öğretmen eşliğinde Üniversitemizi ziyaret etti.

            Üniversiteyi yerinde görmenin motive olmaları açısından daha yararlı olduğunu düşünen öğrenci grubuna, gezi programı çerçevesinde Tıp Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Atatürk Kongre Merkezi ve Merkez Kampüs alanı gezdirildi. Fen Edebiyat Fakültesi bünyesindeki Zooloji Müzesi’ne yoğun ilgi gösteren ve ardından Atatürk Kongre Merkezi’ni de gezen öğrenciler, Üniversitemiz diğer birimleri, kampüs ortamı, sosyal aktiviteleri ve öğrenci yaşamı gibi merak ettikleri konular hakkında Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelinden bilgi aldılar.

 

            Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonunda Mehmet Tuncer Anadolu Lisesi, Adnan Menderes Üniversitesi’ni tanımaktan ve iyi ağırlanmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek ayrıldılar.


28.3.2012