ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Konseri Hayranlıkla İzlendi

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Ege Turnesi kapsamında başlattığı konserler dizisinin ilk ayağını 08 Şubat 2012 tarihinde Aydın Kültür ve Turizm Müdürlüğü Dr. Hidayet Sayın Salonu’nda gerçekleştirdi.Haberin Devamı İçin Tıklayınız

 İzmir Devlet Senfoni Orkestrası  Ege Turnesi kapsamında başlattığı konserler dizisinin ilk ayağını 08 Şubat 2012 tarihinde  Aydın Kültür ve Turizm Müdürlüğü Dr. Hidayet Sayın Salonu’nda gerçekleştirdi.

 Şef  İbrahim Yazıcı, Piyano da Yeşim Gökalp ve flütte Şefika Kutluer’in birbirinden güzel eserleri sahnelediği konser, Aydın halkı tarafından büyük ilgi gördü,  izleyenlere coşkulu ve duygulu anlar yaşattı.

 Vali Yardımcısı Halis Peker, Rektör Yardımcımız Prof.Dr.A.Seda Saracaloğlu ve İl Kültür Müdürü Nuri Aktakka’nın da katıldığı konser, saat  20:00’de başladı.

  1.5  saat süren konser sonunda, Şef İbrahim Yazıcı, Üniversitemize ve İl Kültür Müdürlüğü’ne teşekkürlerini iletirken, Rektör Yardımcımız Prof. Dr.A.Seda Saracaloğlu  ve Vali Yardımcısı Halis Peker, Yazıcı’ya ve Gökalp'e çiçeklerini takdim ettiler.

 Gecenin sonunda, izleyenler uzun süren alkışlar eşliğinde, salondan mutlu bir şekilde ayrıldılar.


9.2.2012