ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

TÜMSİAD Genel Başkanı Rektörümüzü Ziyaret Etti

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Aydın’a geldiği 2 Şubat 2012 Perşembe günü Üniversitemiz... Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Aydın’a geldiği 2 Şubat 2012 Perşembe günü Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu’nu ziyaret etti. Rektörümüzün makamında gerçekleşen ziyarette, TÜMSİAD Aydın Şubesi Başkanı Özcan Petekkaya ile başkan yardımcıları Nusret Ünal,  Sezer Yüksel, Serdar Ertuğrul ve Yüksel Yolçi de hazır bulundular.

 

Aydın ekonomisinin yerel ve ülkesel perspektifte değerlendirildiği ziyarette Rektörümüzle, ilimiz ekonomisi ve Üniversitemizin ilimize katkısı noktalarında fikir alışverişinde bulunan TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, Rektörümüzün yanı sıra, İlimiz Valisi Kerem Al başta olmak üzere Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın Ticaret Odası Başkanı İsmail Hakkı Dokuzlu ve Aydın Sanayi Odası Başkanı Ercan Çerçioğlu’nu da ziyaret etti.


3.2.2012