ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Bodrum Kız Teknik ve Meslek Lisesi Üniversitemizi Ziyaret Etti

Bodrum Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nden 48 kişilik öğrenci grubu, 13 Ocak 2012 Cuma günü bir müdür yardımcısı ve üç öğretmen eşliğinde Üniversitemizi ziyaret etti.Haberin Devamı İçin Tıklayınız

            Bodrum Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nden 48 kişilik öğrenci grubu, 13 Ocak 2012 Cuma günü bir müdür yardımcısı ve üç öğretmen eşliğinde Üniversitemizi ziyaret etti.

            Üniversiteyi yerinde görmenin motive olmaları açısından daha yararlı olduğunu düşünen öğrenci grubuna, gezi programı çerçevesinde Aydın Meslek Yüksekokulu, Fen Edebiyat Fakültesi, Atatürk Kongre Merkezi ve Merkez Kampüs alanı gezdirildi. Özellikle okumakta oldukları Bilişim Teknolojileri, Çocuk Gelişimi, Güzellik ve Saç Bakımı, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Programları ile ilgili Aydın Meslek Yüksekokulu bünyesindeki bölümler hakkında branş hocalarından ayrıntılı bilgin alan öğrenciler, atölyeleri de gezme fırsatı buldular. Fen Edebiyat Fakültesi bünyesindeki Zooloji Müzesi’ne yoğun ilgi gösteren ve ardından Atatürk Kongre Merkezi’nde Üniversitemiz tanıtım filmini izleyen öğrenciler, Üniversitemiz birimleri, kampüs ortamı, sosyal aktiviteleri ve öğrenci yaşamı gibi merak ettikleri konular hakkında Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelinden bilgi aldılar.

 

            Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonunda Bodrum Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Adnan Menderes Üniversitesi’ni tanımaktan ve iyi ağırlanmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek Üniversitemizden ayrıldılar.


13.1.2012