ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Aydın Kent Konseyi Kadın Meclisi Yeni Yıl Panayırı Düzenledi

Aydın Kent Konseyi Kadın Meclisi Yeni Yıl Panayırı, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu ve Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun da katılımıyla 27 Aralık 2011 tarihinde Atatürk Meydanı’nda düzenlendi.

Aydın Kent Konseyi Kadın Meclisi Yeni Yıl Panayırı, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu ve  Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun da katılımıyla 27 Aralık 2011 tarihinde Atatürk Meydanı’nda düzenlendi.

Panayır açılışında Belediye Başkan Yardımcıları Şefika Çoban, Cemalettin Küçükerol, Aydın Belediye Meclis Üyesi Altan Güney, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Türkan Selek ve vatandaşlar da hazır bulunurken yeni yıl panayır stantlarını tek tek gezen Rektörümüz Prof.Dr.Mustafa Birincioğlu vatandaşlarla sohbet etti.

Atatürk Meydanı’nda 3 gün süreyle vatandaşların ziyaretine açık olacak panayırda, Kadın Haklarını Koruma Derneği, Ev Eksenli Çalışan Kadınlar Sendikası, Aydın Gönüllüleri Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Türk Kadınlar Konseyi Derneği, AYBA ve 2000 Yılı Hanımlar Derneği’nin stantları bulunuyor ve  bayanlarımız ürettikleri el emeklerini bu panayırla Aydın halkına sunma imkanı buluyorlar.


29.12.2011