ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz Senatosu'ndan Teröre Kınama Mesajı

Bölücü terör örgütünce 19 Ekim 2011 tarihinde Hakkari Çukurca'da ulusal bütünlüğümüze karşı yapılan hain saldırıda 24 askerimiz şehit olmuş, 18 askerimiz de yaralanmıştır. Ülkemizdeki huzur ortamını bozmaya çalışan acımasız terör örgütünün...devamı için tıklayınız

                                                                                            Kamuoyuna Duyuru

             Bölücü terör örgütünce 19 Ekim 2011 tarihinde Hakkari Çukurca’da ulusal bütünlüğümüze karşı yapılan hain saldırıda 24 askerimiz şehit olmuş, 18 askerimiz de yaralanmıştır. Ülkemizdeki huzur ortamını bozmaya çalışan acımasız terör örgütünün düzenlediği hiçbir saldırı milletimizin birlik ve beraberliğini bozmaya yetmeyecektir. Her türlü bölücü düşünce ve eyleme milletçe karşı durulacak; ülkemizin bütünlüğünü ve birliğini bozmaya dönük girişim ve saldırılar başarısızlığa mahkum olacaktır. Bilinmelidir ki, yüreği bir kez daha acıyla yanan Aziz Türk milletinin vicdansız eylemlere karşı sesi birlik içerisinde ve daha güçlü çıkacaktır.

             Adnan Menderes Üniversitesi olarak tüm şehitlerimizin ve Aydınlı şehidimiz Mehmet Çetin’in acısını yüreğimizde hissediyor, bu elim olayı nefretle kınıyor, ülkenin bağımsızlığı uğruna can veren şehitlerimize Allahtan rahmet, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerimize, güvenlik güçlerimize ve Milletimize başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

              Adnan Menderes Üniversitesi Senatosu olarak, demokratik değerlerden taviz verilmeksizin milli bütünlüğümüze sahip çıkma kararlılığımızı kamuoyuyla saygıyla paylaşıyoruz.

 

 

                                                                                                                                             ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ SENATOSU


20.10.2011