ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Aydın Gençlik Merkezi Ev Sahipliğinde, Bayburt Gençlik Merkezi Öğrencileri Üniversitemizi Ziyaret Etti

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi ev sahipliğinde, her yıl düzenlenen "Gençlik Değişim Programı" çerçevesinde 28 Eylül 2011 Çarşamba günü Üniversitemize gezi düzenlendi.

       İlimiz öğrencileri ile birlikte Bayburt Gençlik Merkezi’nden gelen misafir öğrencilere Merkez Kampüsümüz gezdirildi. Organize edilen gezi programında 35 kişilik öğrenci grubuna, Fen Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Merkez Kütüphane, Kredi Yurtlar Kurumu ve Atatürk Kongre Merkezi tanıtıldı. Gezide Üniversitemiz birimleri, yurt olanakları, sosyal aktiviteleri, olanakları ve hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında bilgi verilirken, öğrenciler de merak ettikleri konular hakkında sorularını yönelttiler. Ayrıca öğrencilere Üniversitemiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilmeleri için Üniversitemize ait tanıtım materyallerinden dağıtıldı.

        Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonrası, Aydın ve Bayburt Gençlik Merkezi yetkilileri ve öğrencileri geziden duydukları memnuniyeti dile getirerek Üniversitemizden ayrıldılar.


29.9.2011